В. В. Годован

Фармакологія:
в схемах і рисунках

ВИДАВНИЦТВО «НОВА КНИГА»
NOVA KNYHA PUBLISHING
Рік видання: 2019
Тверда обкладинка
Обсяг: 464 стор.
Розміри: 14.3 × 21.5 × 2.8 см
ISBN-13: 978-966-382-721-6

BESTSELLER!

Фармакологія: в схемах і рисунках –
просто про складне

При замовленні від 10 книг
доставка безкосшовна

Фрагмент книги для ознайомлення

Вам потрібна ця книга якщо Ви:

Студент вищого медичного або фармацевтичного ВУЗа, для якого легше сприймати важкий матеріал в рисунках, схемах, логічному та структурованному вигляді.

Інтерн, лікар, провізор, який професійно відноситься до роботи і хоче у доступній формі вивчити фармакокінетику, фармакодинаміку і фармакотоксикодинаміку, що застосовуються в медичній практиці ліків.

Бажаєте підготуватися до КРОКу 1 не перечитуючи багатотомні підручники.

автор

Годован Владлена Володимирівна - доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, декан медичного факультету, професор кафедри загальної та клінічної фармакології Одеського національного медичного університету, секретар Одеського відділення Асоціації фармакологів України, член міжнародної Асоціації по базисної та клінічної фармакології (IUPHAR), співробітник Державного експертного центру МОЗ України, вчений секретар спеціалізованої вченої ради університету по захисту докторських дисертацій. Належить до нового покоління Одеської школи фармакологів і клінічних фармакологів, очолюваної членом-кореспондентом НАМН України, заслуженим діячем науки і техніки України, лауреатом Державної премії України, професором В. І. Кресюн. Основними напрямками наукової діяльності є пошук і створення лікарських засобів на основі природних метаболітів людського організму. Автор понад 430 наукових робіт, в тому числі 5 монографій, 74 навчальних посібників, посібників, словників українською, російською та англійською мовами, 40 патентів України та авторських свідоцтв, методичних рекомендацій, нововведень.

Також у нас на сайті:

Лікувальна справа

Стоматологія

Фармація

Книги англійською

Книги російською

Монографії

Нова Книга

Google Books

Ознайомчі фрагменти

Ми у Facebook

Ми у instagram

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю