Рак молочної залози

Найбільш розповсюджена локалізація раку серед жінок. Захворюваність на рак молочної залози підвищується майже у всіх країнах світу й склала 1,5 мільйона нових випадків у 2016 році.
У країнах Європи кожного року реєструється понад 180 000 нових випадків раку молочної залози. Рівень захворюваності у більшості країн зростає щорічно на 1–2 %. У зв’язку з відсутністю національних скринінгових програм у більшості розвинутих країн показники смертності залишаються високими, і 80 % жінок, які захворіли на рак молочної залози, згодом помирають від цієї хвороби.
Рак молочної залози (РМЗ) посідає на Україні перше місце серед злоякісних новоутворень у структурі захворюваності жінок. Кожну годину в Україні від прогресування РМЗ помирає жінка, і кожні 35–37 хвилин виявляють новий випадок цього захворювання, що призводить до втрати більш ніж 33 тис. людино-років життя. Смертність від онкологічних захворювань у жінок працездатного віку випереджає зараз смертність від серцево-судинної патології. Кожна жінка, яка захворіла на рак молочної залози, в середньому втрачає 17–18 років життя, що складає 53 % від усіх втрат жіночого населення нашої країни.

Додаткові матеріали по темі:

Відео “Рак молочної залози”:

Тестування:

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю